BDRip
Skilimas Online
+11

Skilimas

(Split)
Trukmė: 1h 57min
Imdb: 7.4 iš 10
Kalba:
Režisisavo: M. Night Shyamalan
Aktoriai: James McAvoy. Anya Taylor-Joy. Betty Buckley. Haley Lu Richardson.


Filmo siužetas:

Po filmų „Šeštasis pojūtis“. „Nepalaužiamasis“ ir „Ženklai“ režisierius M. Night Shyamalan‘as sukūrė ir ne tokio didelio pasisekimo sulaukusių juostų. Tačiau panašu. kad „Skilimas“ režisierių vėl užkels į įtampos. galvosūkių ir netikėtumų karaliaus sostą.

Kevinas aktorius James‘as McAvoy‘us pagrobia ir savo namo rūsyje įkalina tris jaunas merginas. Belaisvės pamažu sužino siaubingą tiesą: jos susipažįsta su skirtingomis Kevino kūne gyvenančiomis asmenybėmis. O jų yra net 23: nuo savim pasitikinčio vyro iki geraširdžio berniuko. nuo naivios merginos iki sofistikuotos moters. Tikrasis siaubas prasideda. kai iš jų visų ima formuotis 24-oji. save įvardijanti „Žvėrimi“. Tačiau net ir kiekvienas netikėtas Kevino asmenybės virsmas žiūrovo neparuoš kvapą gniaužiančiam galutiniam siužeto posūkiui.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Skilimas online nemokamai 2 374 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.