BRRip
Balsas iš akmens Online
+11

Balsas iš akmens

(Voice from the Stone)
Trukmė: 1h 34min
Imdb: 5.3 iš 10
Kalba:
Režisisavo: Eric D. Howell
Aktoriai: Emilia Clarke. Marton Csokas. Caterina Murino. Kate Linder. Remo


Filmo siužetas:

Auklė Verena akt. Emilia Clarke keliauja iš vienos europiečių šeimos į kitą. padėdama vaikučiams. o kartais ir ištisoms šeimoms. Kartą ji yra pakviečiama į vieno našlio akt. Marton Csokas dvarą Toskanos provincijoje. prižiūrėti jo sūnelio. Tik atvykusi į tirštame rūke paskendusią nuošalią vietą Verena pajunta. kad čia kažkas ne taip. Paaiškėja. kad berniukas nuo pat motinos mirties neištarė nė žodžio. o šeimos patriarchas yra per giliai įgrimzdęs į savo paties širdgėlą. kad galėtų užsiimti su sūnumi. Verena nuoširdžiai imasi globoti nekalbantį berniuką. stengdamasi užmegzti su juo ryšį. Tačiau kai pirmiau berniukas. o paskui ir pati Verena išgirsta iš akmeninės namo sienos sklindantį vaiduoklišką šnabždėjimą. ji pradeda tikėti. kad mirusios moters dvasia dar nepaliko šių namų.

Ši vaiduokliška istorija „Balsas iš akmens“ - tai tylus. lėtas. šaltas kaip akmuo. tačiau vizualiai stulbinantis. visiškai įtraukiantis ir maloniai nervus virpinantis filmas. kuris nėra skirtas siaubo žanro gerbėjams. trokštantiems greito pagąsdinimo. Tai elegiška juosta tikriems „seno sukirpimo“ filmų ir knygų gerbėjams.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Balsas iš akmens online nemokamai 1 689 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.