» » Gerumo stebuklas / Wonder (2017)
1 Grotuvas2 GrotuvasTreileris
5 125
Pažymėti filmą
Pranešti apie problemą

Gerumo stebuklas
Wonder

Sunku pritapti. kai esi kitoks. Jautri. sukrečianti ir pamokanti drama „Gerumo stebuklas".

Augustas „Ogis" Pulmanas aktorius Jacob‘as Tremblay gimė deformuotu veidu ir didžiąją pirmųjų dešimties gyvenimo metų dalį praleido ligoninėse ir namuose. Tačiau dabar atėjo laikas pokyčiams. Bendrai berniuko sveikatai pagerėjus. jo tėvai aktoriai Julia Roberts ir Owen‘as Wilson‘as nutaria leisti sūnų į mokyklą.

Būsimasis penktokas labiausiai norėtų tapti nematomas. bet tai. žinoma. nepasiekiama svajonė. Išskirtinis jo veidas aplinkiniams yra tarsi žvilgsnių magnetas. Nauja mokykla apskritai bet kuriam vaikui yra išbandymas. O kai esi išskirtinis. dėmesys gali tapti tiesiog nepakeliamas. Mokyklos peštukai iš karto ima kabinėtis prie Ogio. Tačiau tarp daugybės vaikų atsiranda pora drąsuolių. kurie. nebijodami bendros nuomonės. pasiūlo savo draugystę jautriam ir geraširdžiam naujokui.

Su Ogio išskirtinumu turi susigyventi ne tik mokiniai. bet ir jų tėvai. mokytojai ir visi likusieji miestelio gyventojai. Gera. užjaučianti ir nuolat kitiems pasiruošusi padėti išskirtinio berniuko širdis galų gale nugali išankstinius nusistatymus ir parodo. kad tikrasis grožis visuomet slypi viduje.
  • Kokybė: BRRip
  • Lietuvių (Profesionalus, vienbalsis)
  • 8.1 (balsai: 14595)
Gerumo stebuklas / Wonder (2017) online
BRRip
+2426
Pridėti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.