BDRip
Sapnų demonai Online
+22

Sapnų demonai

(Before I Wake)
Trukmė: 1val. 37min.
Imdb: 6.1 iš 10
Kalba: Lietuvių k.
Režisisavo: Mike Flanagan
Aktoriai: Jacob Tremblay. Kate Bosworth. Annabeth Gish


Filmo siužetas:

Šiek tiek atsigavę po didžiulio skausmo. patirto mirus mažamečiam sūnui Šonui. jauna Džesės ir Marko Hobsonų aktoriai Kate Bosworth ir Thomas Jane‘as šeima nusprendžia įsivaikinti panašaus amžiaus berniuką. Kodis kone iš karto pavergia jų širdis. o ir pačiam našlaičiui patinka naujieji įtėviai. Tačiau Kodis saugo baisią paslaptį. apie kurią Džesė ir Markas kol kas nieko nenutuokia. Berniukas iš paskutiniųjų stengiasi neužmigti. nes žino. kad jo sapnai ir košmarai prieš jo valią tampa realybe. Tačiau net ir be galo mylėdamas naujuosius tėvelius. vaikas negali nemiegoti amžinai.

Pirmą vakarą. Kodžiui užmigus. aplink tėvų galvas ima skraidyti drugeliai. Po kelių dienų Džesė ir Markas savo svetainėje išvysta prarastąjį sūnų – Šoną. O praėjus dar kelioms dienoms. jų namuose vakarais ima dėtis vis keistesni ir baugesni dalykai. Pagaliau išsiaiškinę protu sunkiai suvokiamą Kodžio paslaptį. Džesė ir Markas nusprendžia išsiaiškinti ir šio fenomeno priežastis. Pokalbiai su našlaičių namų valdytoja bei kitais berniuko gyvenime anksčiau buvusiais žmonėmis juos žingsnis po žingsnio artina prie kraupios ir šokiruojančios tiesos.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Sapnų demonai online nemokamai 1 916 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.