» » Paveldėtas / Hereditary (2018)
1 Grotuvas2 GrotuvasTreileris
3 256
Pažymėti filmą
Pranešti apie problemą

Paveldėtas
Hereditary - Das Vermächtnis

Vos 2012 m. įkurta kino studija „A24“ jau užsitarnavo didžiulę pagarbą savo kuriamais nebanaliais, nauju požiūriu, temomis ir jų pateikimu išsiskiriančiais filmais. Nuo „Lady Bird“ iki „Raganos“, nuo „Mėnesienos“ iki „Ex Machina“ – studijos prodiusuoti filmai sulaukė didžiulio dėmesio ir liaupsių tiek JAV, tiek visame pasaulyje. Šįkart žiūrovų dėmesiui – juosta, ją mačiusiųjų jau apdovanota epitetais „baisiausias metų filmas“ ir „beprotiškiausia siaubo juosta pastarąjį dešimtmetį“. 

Mirus garbaus amžiaus sulaukusiai Elenai Grehem, jos duktės Anės (aktorė Toni Colette) šeima (vyras ir du vaikai) keistų aplinkybių dėka ima atskleisti vis daugiau baugių giminės istorijos paslapčių. Sutrikusi ir išsigandusi Anė netrukus suvokia, kad jai ir jos artimiesiems skirtas grėsmingas likimas, kurio greičiausiai nepavyks išvengti. 

Ko gero, baisiausias 2018 metų filmas, pasieks Lietuvos kino teatrus jau birželio 29 dieną. PERSPĖJIMAS: jaunesni nei 16 metų žiūrovai į kino seansus nebus leidžiami.
  • Kokybė: BRRip
  • Pridėta: - Lietuvių k.
  • 8.0 (balsai: 12,483)
Paveldėtas / Hereditary (2018) online
BRRip
+10573
Pridėti komentarą
Sohmet
#1 Sohmet Visitors 18 Rugsėjo 2018 01:07
karta vos nepridejau i kelnes - uzsidege aliejus keptuvej, BAISU buvo . Jei rinktis degancia keptuve ar si siaubuka , rinksiuos keptuve , daug baisiau nei si "drama" ....
O jei rimtai tai .... Zmones , kur cia BAISI vieta , uz kuria sis filmas priskirtas prie Siaubo filmu zanro ...?

Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.