WEBRip
Šeimos žmogus Online
00

Šeimos žmogus

(A Family Man)
Trukmė: 1h 48min
Imdb: 6.5 iš 10
Kalba: Lietuvių sub.
Režisisavo: Mark Williams
Aktoriai: Alison Brie. Gerard Butler. Willem Dafoe. Gretchen Mol


Filmo siužetas:

„Šeimos žmogus“ – įtaiga drama. kurioje save atpažins kiekvienas šiuolaikinis darboholikas. Užuot leidęs laiką su šeima darboholikai mieliau renkasi darbą.

Deinas – sėkmingas Čikagos talentų medžiotojas – dirba didžiulėje „Blackbridge“ darbuotojų paieškos kompanijoje.

Savo šeimai jis niekada neturėjo laiko. nes visą jį skyrė nesibaigiantiems susitikimams su klientais – žmonėmis. ieškančiais savo pašaukimo. Kai Deino bosas Edas Blackbridge'as išeina į pensiją. jam pagaliau nusišypso ilgai laukta galimybė – užimti kompanijos vadovo vairą. Tačiau šį paaukštinimą aptemdo netikėtas žinia iš namų...

Jaudinančią istoriją režisavo Markas Williamsas. Dramoje. kuri buvo pristatyta Toronto kino festivalyje. vaidina Holivudo žvaigždės Gerardas Butleris. Willemas Dafoe. Alison Brie. Gretchen Mol ir kiti.Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Šeimos žmogus online nemokamai 710 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.