» » After. Kai mes susitikom online
2 GrotuvasTreileris
2 696
Pažymėti filmą
Pranešti apie problemą

After. Kai mes susitikom
After

Šimtus milijonų skaitytojų visame pasaulyje sužavėjusi Annos Todd knyga keliauja į didžiuosius ekranus!

Dalijamės džiugia žinia! Viso pasaulio skaitytojus sužavėjusi ANNOS TODD knyga „AFTER“ virto kino ekranizacija ir jau 2019 m. balandžio 12 dieną kviesime visus į kino filmo „After. Kai mes susitikom“ premjerą. 

Jaudinanti rašytojos Anos Todd istorija – daugiausia kartų perskaityta literatūrinė naujiena pasaulyje ir labiausiai aptariama knygų serija internete. Kino kritikų ji drąsiai lyginama su kitais kultiniais jaunimo bestseleriais „Saulėlydis“ ir „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Atskiros serijos dalys internete parsisiųstos daugiau, nei 1,6 milijardo kartų. Išleidus knygas, jų šiandien dienai parduota 26 milijonai kopijų visame pasaulyje. 

Vos atvykusi į koledžo bendrabutį Tesa susipažįsta su Hardinu. Ji – puiki mokinė, paklusni dukra ir mylinti mergina, kurios namuose laukia vaikystės laikų draugas. Jis – įžūlus, paslaptingas, tatuiruotas ir geidžiamiausias vaikinas koledže. Tesa įsitikinusi, kad jie vienas kitam ne pora, iki tol, kol atsiduria Hardino glėbyje ir pirmasis jų bučinys įžiebia niekada jos nepatirtą aistrą. Nuo tos akimirkos gyvenimas niekada nebebus toks pat.

Nevaržomi jausmai, karšta meilė ir atvira erotika pulsuojanti romantinė drama „After. Kai mes susitikom“ kinuose jau 2019 m. balandžio 12 dieną.

  • Kokybė: Treileris
  • Greitai matysite
  • 6.6 (balsai: 1000)
After. Kai mes susitikom online online
Treileris
+1414
Pridėti komentarą
PASTELHOODY
#1 PASTELHOODY Vartotojai 12 Balandžio 2019 21:12
Ar žinote kada įkelsite filmą?

admin
#2 admin Administracija 12 Balandžio 2019 21:20
PASTELHOODY, prasta kokybe ir anglu kalba tai bus greit , bet ar norite toki varianta ziuret abejoju.
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.