BDRip
Eliziejus Online
+22

Eliziejus

(Elysium)
Trukmė: 1val. 49min.
Imdb: 6.6 iš 10
Kalba:
Režisisavo: Neill Blomkamp
Aktoriai: Matt Damon. Jodie Foster. Sharlto Copley


Filmo siužetas:

Turbūt daugelis iš jūsų jau girdėjote apie planuojamą komercinę kelionę į Marsą. Panašu. kad žmonijos svajonė gyventi ne tik Žemėje pamažu ima pildytis. Šis filmas pasakoja apie tai. kas bus. jei svajonė pasirodys besanti ne tokia jau maloni.

2154-ieji metai. Žmonija pasidalijusi į dvi klases: ypač turtingus. gyvenančius kosmoso stotyje „Eliziejus" ir visus kitus. besigrumdančius šiukšlynu virtusioje ir nuo žmonių pertekliaus dūstančioje Žemėje.

Sekretorė Rouds aktorė Jodie Foster priklauso pirmajai klasei. Ji pasiryžusi bet kokia kaina išsaugoti esamą padėtį ir apginti „Eliziejų" nuo įsibrovėlių iš apačios. Tuo tarpu Maksas akt. Mattas Damonas yra antrosios klasės žemietis. stumiantis savo beviltiškas ir viena į kitą kaip du vandens lašai panašias dienas.

Tačiau aplinkybių įspaustas į kampą. Maksas nebeturi kitos išeities. kaip tik keliauti į kosminę stotį ir pabandyti pakeisti savo likimą. Maksas ryžtasi pavojingai misijai. kuri gali suardyti nusistovėjusį balansą. Vyras iškeliauja į „Eliziejų". kur jo pirmiausia laukia sekeretorė ir jos vadovaujami viskam pasiryžę kariai...Dėmesio užsiregistruokite ir žiūrėkite naujausius filmus , serialus , animacija ir tv laidas online lietuvių kalba nemokamai ir be reklamų per www.filmai.to. Ačiū , kad renkates mūsų svetainę.

Žiūrėti Eliziejus online nemokamai 2 022 Žiūrėjo.

  • Grotuvas
  • Pristatymas
Išjungti šviesą
Informacija
Mielas lankytojau. Jūs čia esate kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome jums užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.