» » Harto Karas online
1 GrotuvasTreileris
66
Pažymėti filmą
Pranešti apie problemą

Harto Karas
Harts War

Ketvirtos kartos Pulkininkas Viliamas McNamara įkalinamas vokiečių koncentracijos stovykloje. Čia būdamas aukščiausio rango Amerikos pareigūnu, Viliamas toliau vadovauja amerikiečių kareiviams. Pulkininkas stengiasi palaikyti orumo ir garbės jausmą, kurį tokiomis sąlygomis ir ypač akylai stebint vokiečių Pulkininkui Verneriui Visseriui labai lengva palaužti. 

Jokiomis sąlygomis neatsisakydamas savo kaip kareivio pareigos, McNamara tyliai ir slaptai kuria planus ir laukia tinkamo momento suduoti priešui atsakomąjį smūgį.

Stovykloje įvykdyta žmogžudystė duoda progą įgyvendinti savo rizikingus planus. Karinio teismo pagalba McNamara bando nukreipti Vesserio ir vokiečių kareivių dėmesį. Amerikos Pulkininkas pradeda organizuoti gudrią pabėgimo misiją ir šalia esančios vokiečių karinės amunicijos fabriko sunaikinimą. Viena iš plano dalių – įkalbėti jaunąjį Leitenantą Tommy Hartą tapti kaltinamojo amerikiečio advokatu. 

Kartu su savo vyrais McNamara randa herojišką savo misijos įgyvendinimo sprendimą, neišvengdamas savo paties vertybių konflikto. Viliamas McNamara turi pasirinkti tarp jo paties gyvenimo ir jo vyrų, bei jo šalies gerovės. 

“Harto karas” – kareivių garbės, drąsos ir pasiaukojimo karo metu, ginant Amerikos gyvenimo būdą, pavyzdys.
  • Kokybė: BDRip
  • 6.3 (balsai: 48272)
Harto Karas online online
BDRip
00
Pridėti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau, SVEČIAI negali komentuoti šio filmo.